Odlewnia Żeliwa

Witamy serdecznie w Fonder – miejscu, gdzie tradycja łączy się z innowacyjnością. Od pokoleń jesteśmy wierni sztuce tworzenia niezawodnych, wysokiej jakości produktów. Jako doświadczony producent odlewów żeliwnych dostosowujemy się do dynamicznie zmieniających się potrzeb rynku. Zaangażowanie w ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających projektów. Stawiamy na ciągły rozwój i nowoczesną technologię, co czyni nas liderem w branży. Nasza odlewnia żeliwa mieści się w Ogrodzieńcu.

Odlewy żeliwne w najwyższym standardzie

Rozległa wiedza, zdobywane latami doświadczenie i profesjonalne podejście – właśnie to nas wyróżnia. Nasza odlewnia jest wyposażona w zaawansowane urządzenia, umożliwiające produkcję egzemplarzy o zróżnicowanych kształtach i rozmiarach. Odlewy wykonujemy z największą precyzją, co zapewnia ich wysoką jakość i trwałość. Współpracujemy z wieloma sektorami, dostarczając produkty, które znajdują zastosowanie w maszynach, urządzeniach oraz różnego rodzaju konstrukcjach. Dzięki temu cieszymy się mianem zaufanego producenta!

Fonder – producent odlewów żeliwnych

Jesteśmy dumni z możliwości oferowania naszym klientom produktów najwyższej jakości. Nasze odlewy żeliwne spełniają bowiem najbardziej rygorystyczne standardy. Dzięki temu, będąc uznanym producentem, jesteśmy w stanie realizować zamówienia dla wielu branż, różniących się specyfiką oraz zapotrzebowaniem. Zapraszamy do współpracy z naszą profesjonalną odlewnią!