Nasza oferta obejmuje odlewy żeliwne dostosowane do potrzeb klienta.

Odlewnie żeliwa FONDER reprezentują wysoką jakość wyrobów, terminowość dostaw, konkurencyjne ceny oraz dogodne położenie logistyczne usytuowane na terenie aglomeracji śląskiej.

Produkty z naszej oferty wykonane są z żeliwa szarego gatunku: EN - GJL - 150, EN-GJL-200, EN-GJL-250, oraz z żeliwa niskostopowego. Wdrażamy także produkcję odlewów z żeliwa sferoidalnego, które charakteryzuje się znacznie większą wytrzymałością

Oferta

Prezentujemy naszą atrakcyjną ofertę, która powstała dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu i dążeniu do ciągłego rozwoju. Wszystkie te aspekty, w połączeniu z profesjonalizmem, przekładają się na najwyższy standard realizacji. Stawiamy także na indywidualne podejście do każdego zlecenia. Dostarczamy specjalistyczne wyroby żeliwne, które znajdują zastosowanie w wielu branżach przemysłu. Nasze produkty łączą w sobie tradycję rzemiosła z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, gwarantując najwyższą jakość i precyzję wykonania. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi odlewami!

Wyroby żeliwne dla wielu branż

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy komponenty, które doskonale odpowiadają na potrzeby różnych sektorów. Zapewniamy nie tylko najwyższą jakość wyrobów, ale również efektywność logistyczną oraz konkurencyjne ceny. Nasze odlewy są wykonane z różnych gatunków żeliwa szarego, takich jak: EN-GJL-150,EN-GJL-200, czy EN-GJL-250. Ponadto w naszej ofercie znajdują się odlewy z żeliwa niskostopowego oraz sferoidalnego, które wyróżniają się wysoką trwałością oraz dużą odpornością na obciążenia.

Odlewy żeliwne dopasowane do konkretnych potrzeb

Oferta Fonder wyróżnia się pod wieloma względami. Odlewy żeliwne naszej produkcji są odpowiednie dla wielu sektorów przemysłu, w tym między innymi motoryzacyjnego czy drogowego. Wyroby przeznaczone dla dowolnej branży są synonimem jakości, trwałości i innowacyjności. Zapewniamy szybkie terminy realizacji. Stawiamy na ciągły rozwój i dostosowanie do zmieniających się potrzeb rynku, aby sprostać najwyższym wymaganiom klientów. Zachęcamy do wyboru naszych wyrobów!